سوالات متداول

جهت تسهیل در روند سفارشات شما ، تعدادی از سوالات پرتکراری که توسط شما کاربران پرسیده شده است را گردآوردیم ، امید است مفید واقع گردد. در صورتی که پرسش دیگری دارید با استفاده از راههای ارتباطی میتوانید مطرح کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخگو هستیم.

دوست دارم از دیجی‌ ارزون خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت دیجی‌ ارزون، با سابقه سال‌ها فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه فروشگاه لوازم جانبی نزد مشتریان و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد دیجی‌ ارزون استفاده کنید.

آیا برای خرید از دیجی‌ ارزون، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.
با عضویت در دیجی‌ ارزون می‌توانید:
– سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید
– به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید
– لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید
– نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
– در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با دیجی‌ ارزون تماس بگیرم؟

خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد ، بعلاوه اینکه کارشناسان فروش دیجی‌ ارزون پس از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

بله ، امکان ثبت سفارش تلفنی نیز وجود دارد.

آیا پرداخت در محل، شرایط و محدودیت‏‌هایی دارد؟

بله، هنگامی که تعداد و مبلغ سفارش از میزان خاصی بالاتر باشد امکان پرداخت نقدی وجود ندارد که این محدودیت در تماس تلفنی مرکز امور مشتریان دیجی‌ ارزون به مشتری اعلام خواهد شد.

هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است که پس از ثبت سفارش در تماس تلفنی به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.